X

Internet Explorer 8 Sürümünü Desteklemektedir

Lütfen tarayıcınızın sürümünü yükseltiniz.

Tamam

Sıkça Sorulan Sorular

+
Kampanyalardan yararlanmak için üyelik oluşturmanız yeterlidir.

+
Oluşturacağınız üyelikle Aydem Kart’ın sunduğu tüm avantajlardan hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

+
Çünkü Aydem Kart müşterilerini eşsiz bir ‘değer’ olarak görür ve onlara hem keyifli hem kârlı alışveriş imkânı sağlayacak fırsatlar sunar. Aydem Kart’a üye olduğunuzda anlaşmalı marka ortaklıklarımız ile yüzlerce indirim, promosyon veya hediye kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

+
Kampanyalardan faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir.

+
Aydem Kart web sitemizden veya mobil uygulamamızdan “Şifremi Unuttum” sekmesini tıklayarak ilgili işlemleri takip edebilir ve yeni şifre edinebilirsiniz.

+
Kullanıcı bilgilerinizi, mobil uygulama veya web sitemiz üzerinden güncelleyebilirsiniz.

+
Sizlere daha kaliteli ve kişiye özgü hizmet sunabilmemiz ve Aydem Kart fırsatlarından anında haberdar olabilmeniz için bilgilerinizi güncellemeniz önem teşkil etmektedir.

+
Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden üyelik oluşturma aşamasında cep telefonunuza gelen sms kodu ile üyeliğinizi aktif hâle getirebilirsiniz.

+
Kart ve üyelik iptali, çalıntı veya kayıp kart ihbari işlemlerinizi mobil uygulamamızın destek sekmesinden veya web sitemizin üyelik iptali sayfasından gerçekleştirebilir, iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

+
Google Play Store veya Apple Store’dan Aydem Kart mobil uygulamasını indirerek veya web sitemizden üyelik oluşturarak kampanyalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Eğer adınıza özel basılmış plastik Aydem Kart’a sahip olmak istiyorsanız yeni üyelik aşamasında ‘Plastik Kart İstiyorum.’ bölümünü onaylamanız yeterli olacaktır.

+
Üyelik başvurunuzu mobil uygulama veya web sitesi üzerinden yapmanız durumunda, cep telefonunuza gelen sms kodu ile üyeliğiniz aktif hâle gelecek ve fırsatlardan hemen yararlanabileceksiniz.

+
18 yaşını doldurmak şartı ile üyelik başvurusunda bulunan herkes Aydem Kart’ın fırsatlarından yararlanabilir.

+
Avantajdan yararlanma yöntemi kampanya bazında değişiklik gösterebilecek olup plastik kartınız yanınızda olmadan da, mobil uygulamanız üzerinden veya kısa mesaj gönderimi ile de kampanya kullanımını tercih edebilirsiniz.

+
Plastik kartların son kullanma tarihi olmayıp, Aydem Kart üyeliğinin iptal ettirilmesi durumunda aktivasyon sona erecektir.

+
Avantajlardan yararlanma yöntemi kampanya bazında değişiklik gösterebilecek olup, mobil uygulama, plastik kart, hediye kuponu veya sms yolu ile kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

+
Aydem/Gediz Elektrik, Aydem Kart projesi ile müşteri ve marka ortağı arasında aracı konumunda olup, hiçbir kâr amacı gütmemektedir. Aydem/Gediz Elektrik marka ortağı tarafınca sunulan indirim oranının müşteriye sağlanması veya sağlanmaması durumuna taraf olmamaktadır. Şirket politikamız öncelikli olarak müşteri memnuniyeti olduğundan ötürü, söz konusu durumu iletişim kanallarımız aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz.

+
Aydem Kart, müşteri ve marka ortağı arasında ödemeye taraf olmamaktadır. Yalnızca kampanya kapsamında yer alan indirim ve promosyon imkânlarını, marka ortağı ve müşteri arasında iletici konumunda sağlamaktadır. Proje kapsamında taksitlendirme, nakit veya başka bir ödeme kanalı ile para akışı kesinlikle söz konusu değildir.